Betpipo Tombala

Tombala kelimesini hemen hemen hepimiz duymuşuzdur. Genel olarak yılbaşı geçelerinde evimizde oynadığımız tombalaya benzer bir oyun olduğunu söyleyelim. Betpipo Tombala bahsi alırken tombala oyununu kesinlikle tamamen kavramanız gerekiyor. Çünkü oyunu kavrayamadığınız zaman nasıl kazanç elde edeceğinizi neye göre bu bahsi alacağınız hakkında problemler yaşayabiliyorsunuz.

Tombala oyunu üzerinde sayılar bulunan kartlarla oynanmaktadır. Bu sayılı kartlar rastgele değil kendi seçimimize göre bize ait oluyor. Bu numaralar ne işe yarıyor? Bir torba içerisinden çekilen taşlar ve taşların üzerinde yazan sayılarla kart üzerinde ki sayılar uyuşuyorsa o kart üzerinde o sayıyı kapatıyoruz. Geri kalan numaraları da bu şekilde kapatarak oyunda galip gelmeye çalışıyorsunuz. Betpipo‘da tamamen şans oyunu olan Tombala oyunu günümüzde yılbaşlarında pek tercih edilmeyen bir oyun. Online veya sanal olarak daha çok bilinen Tombala oyunu güzel vakit geçirmemizi ve kazanç elde etmemizi sağlıyor. Kazanç elde ettikçe oyuna olan ilgimiz daha çok artacak ve bizler Tombala alanında bizlere sunulan bonuslardan faydalanarak kasamızda ki parayı arttırma şansını yakalayacağız.

Betpipo tombala seçeneğine en az 3 en fazla 100 TL yatırım yapabiliyoruz. Her bahis ortalama yarım saat kadar bir süre içerisinde bitiyor ve istediğiniz zaman Tombala bahsini alma şansına da sahipsiniz. Canlı krupiyerler eşliğinde oynanan tombala oyunu fazlasıyla bizlere zevk verecek.

Tombala Kuralları

Çekilecek taşlar karışık olarak 1-90 arasından çıkacak sayılardan oluşmaktadır. Kartlar da üç adet altta ve üç adet üstte satırlar bulunmaktadır. Betpipo canlı Tombala oyununda kartlar üzerinde ki ilk satırı tamamlayan kişi yatırdığı tutarın 13 katını kazanmış oluyor. İki satırı birden tamamlayan ilk kişi 26 katını ve satırların tamamını doldurmaya başaran kişi 55 katı kadar kazanç elde etme şansına sahip. Sizler de yarım saat içerisinde oldukça yüksek kazançlar elde etmeye ne dersiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*